Meníme sa z obuvBirkenstock na NONNON

Všetky modely Birkenstock® majú zdravotné korku-latexovou stielku (okrem modelov EVA). Pre správnu funkciu stielky a vaše pohodlie a zdravie je potrebné určité miesto navyše. U Birkenstock tomu hovoríme "Sloboda pre Vaše prsty" a u nás "Chodievajte ako v machu".
V prípade, že vám topánky nesedí vám navrhujeme nasledujúci postup:
- Ako prvý krok nás prosím kontaktujte prosím buďto kontaktným formulárom, chatom, emailom (petra@nonnon.cz) či telefónom +420 739 617 582
- Už pri prvom kontakte nám môžete poslať foto nohy v topánke, tak aby sme vybrali tú najlepšiu veľkosť
- Spojíme sa s vami a spoločne vyberieme veľkosť a šírku a riešenia výmeny
Naším cieľom je Vaša spokojnosť! Sme si vedomí toho, že botky Birkenstock® nie sú cenovo lacné a preto chceme, aby Vám pomohli k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu.
Ak sa rozhodnete pre vrátenie tovaru bez konzultácie, postupujte nasledovne:
V súlade s ustanovením § 1829 ods. 1 Občianskeho zákonníka máte právo od Kúpnej zmluvy odstúpiť, a to do tridsiati (30) dňou od prevzatia tovaru, pričom v prípade, že predmetom Kúpna zmluvy je niekoľko druhov tovaru alebo dodanie niekoľkých častí, beží táto lehota odo dňa prevzatia poslednej dodávky tovaru. Pre odstúpenie od kúpnej zmluvy odporúčame využitý vzorový formulár, ktorý si vytlačte, prípadne opíšte a doručte súčasne s tovarom alebo ho zašlite mailom. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od zmluvy, postačuje odoslať odstúpenia od Zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.
Keď odstúpite od Zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 30 dní odo dňa, kedy nám došlo Vaše oznámenie o odstúpení od Zmluvy, všetky platby, ktoré sme od Vás dostali, vrátane nákladov na dodanie (okrem dodatočných nákladov vzniknutých v dôsledku Vami zvoleného spôsobu dodania prevodom na vami zvolený účet.
V žiadnom prípade sa Vám nevzniknú ďalšie náklady. Platbu vrátime po obdržaní vráteného tovaru.
Prevzatie tovaru:
Tovar odošlite najneskôr do 30 dní odo dňa, keď došlo k odstúpeniu od zmluvy, zašlite späť na našu adresu: obuvBirkenstock, Vrchlického 54, 58601.
Náklady spojené s vrátením tovaru: znášate priame náklady spojené s vrátením tovaru.
Zodpovednosť za zníženie hodnoty vráteného tovaru: Kupujúci zodpovedá za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania s týmto tovarom inak, než je nutné s ním nakladať s ohľadom na jeho povahu a vlastnosti za účelom zistenie povahy a vlastnosťami tovaru, vrátane jeho funkčnosti .
Predávajúci uplatní nárok na Náhradu u Kupujúceho tak, že mu pošle od Kupujúceho prijaté finančné prostriedky za kúpu tovaru zníženej o Náhradu.

Kupujúci nie je oprávnený odstúpiť od Zmluvy, ak naplní jednu z nižšie uvedených podmienok:
- tovar nemá originálnej krabici
- tovar je bez pôvodných štítkov, visačiek
- tovar je špinavé, mokré alebo zapácha
- časť tovaru alebo príslušenstva je poškodená alebo chýba
- tovar nie je schopný ďalšieho predaja

PDF ke stažení - výměna zboží

PDF ke stažení - vrácení zboží

CLUB

CLUB

Body za každý Váš nákup

AKCE

AKCE

Skladové a outletové modely za bezva ceny

DODANIE

DODANIE

Dodanie nad €120 ZADARMO